Vandaag reeds biedt PerfICTion afdoende garanties dat de verwerking, toegang en/of opslag van de, toevertrouwde persoonsgegevens, voldoen aan de vereisten van de nieuw Europese GDPR wetgeving. Het zijn net deze garanties waarop u zich moet beroepen bij het aanstellen van uw IT partner om zelf te kunnen beantwoorden aan de GDPR regelgeving. Het is dan ook verontrustend dat 100 dagen voor de deadline van 25 mei weinig ICT bedrijven hiervoor klaar zijn.

PerfICTion investeerde parallel met de sensibilisering van kleine- en middelgrote organisaties in de noodzakelijke aanpassing van haar eigen organisatie.

Twaalf PerfICTion experten lietenaamloosn zich gedurende 9 maanden trainen en coachen wat resulteerde in enerzijds een deep dive aanpak die noodzakelijk is als ICT dienstverlener en anderzijds in een vereenvoudigde praktische aanpak die van toepassing is op de meeste kmo’s en non profit organisaties.

 

Wij nemen u graag op sleeptouw om uw organisatie binnen 100 dagen ook GDPR klaar te krijgen

inschrijving

toolkit

Bij onderstaande regionale vestigingen kan u ook terecht met uw GDPR vragen:

info@PerfICTion.be /Headquarters – 016/20.09.44
Brugge@PerfICTion.be /Dataplan  –  050/37.00.46
Dendermonder@PerfICTion.be /De Volder & Co – 052/21.15.55
Sint-niklaas@PerfICTion.be /Devocom – 03/760.00.20
Gentbrugge@PerfICTion.be /Intercare – 09/210.75.10
Lommel@PerfICTion.be /Interlight – 011/54.20.29
Londerzeel@PerfICTion.be /Comcon – 052/30.50.53
Laarne@PerfICTion.be /Incrius – 09/231.26.88
Leuven@PerfICTion.be/ Netcon – 016/29.00.07
Meise@PerfICTion.be /STILAN  –  02/895.33.00
Roosdaal@PerfICTion.be /Techne IT Solutions – 02/669.00.30
Oudenaarde@PerfICTion.be /Uvion – 055/50.90.49

Geef een reactie