CCB IT beveiligingsmaatregelen voor kmo

kmogdprbrochure

Privacy commissie publiceerde op 14 maart laatstleden haar brochure “WEGWIJS in de AVG (GDPR) voor KMO’s” hierin verduidelijkt ze ook de richtlijnen voor ICT beveiliging waaraan KMO’s minimaal dienen te voldoen. Deze zijn gebaseerd op de richtlijven van het Cyber Security Center die samengevat zijn in haar folder die je hier kan downloaden KMO-GIDS-Security-CCB

Met deze gids als leidraad kan u gemakkelijk afchecken wat u nog tegen 25 mei dient te doen op vlak van IT beveiliging. Afhankelijk

van de omvang en het risico dient te opteren voor de basic of advanced set van maatregelen. Voor de meeste bedrijven zal de financiële impact van de aanpassingen beperkt zijn en zal het zich dikwijls beperken tot het op punt stellen procedures en services.

Je regionale PerfICTion Expert kan u helpen met het toetsen van jouw infrastructuur en organisatie aan de minimum beveiligingsmaatregelen en helpen deze te aligneren met de richtlijnen. Contacteer de partner van jou keuze:

info@PerfICTion.be /Headquarters – 016/20.09.44
Brugge@PerfICTion.be /Dataplan  –  050/37.00.46
Dendermonder@PerfICTion.be /De Volder & Co – 052/21.15.55
Sint-niklaas@PerfICTion.be /Devocom – 03/760.00.20
Gentbrugge@PerfICTion.be /Intercare – 09/210.75.10
Lommel@PerfICTion.be /Interlight – 011/54.20.29
Londerzeel@PerfICTion.be /Comcon – 052/30.50.53
Laarne@PerfICTion.be /Incrius – 09/231.26.88
Leuven@PerfICTion.be/ Netcon – 016/29.00.07
Meise@PerfICTion.be /STILAN  –  02/895.33.00
Roosdaal@PerfICTion.be /Techne IT Solutions – 02/669.00.30
Oudenaarde@PerfICTion.be /Uvion – 055/50.90.49

 

 

 

 

%d bloggers liken dit: