Over

PerfICTion is een uniek Belgisch platform dat specifieke oplossingen biedt om het ICT management voor KMO’s op een rendabele, dynamische en perfecte manier te beheren. Vanuit deze context bouwde PerfICTion een netwerk uit van dataveiligheidsconsultenten die u kunnen adviseren en begeleiden om de GDPR wetgeving praktisch te implementeren in uw organisatie.

Bij onderstaande regionale vestigingen kan u terecht met uw vragen omtrent GDPR:

info@PerfICTion.be /Headquarters – 016/20.09.44
Brugge@PerfICTion.be /Dataplan  –  050/37.00.46
Dendermonder@PerfICTion.be /De Volder & Co – 052/21.15.55
Sint-niklaas@PerfICTion.be /Devocom – 03/760.00.20
Gentbrugge@PerfICTion.be /Intercare – 09/210.75.10
Lommel@PerfICTion.be /Interlight – 011/54.20.29
Londerzeel@PerfICTion.be /Comcon – 052/30.50.53
Laarne@PerfICTion.be /Incrius – 09/231.26.88
Leuven@PerfICTion.be/ Netcon – 016/29.00.07
Meise@PerfICTion.be /STILAN  –  02/895.33.00
Roosdaal@PerfICTion.be /Techne IT Solutions – 02/669.00.30
Oudenaarde@PerfICTion.be /Uvion – 055/50.90.49